آزارستاره‌ای جهانی است

سرمربی چلسی پیش از دیدار برابر اورتون از بازیکن بلژیکی تیمش تمجید کرد.

ورزش تودی: چلسی در هفته‌های گذشته در لیگ برتر عملکرد خوبی از خود نشان داده است. آنها درصد زیادی از این عملکرد خوب را مدیون ادن آزار هستند که با بازی‌های خوبش توانسته به چلسی کمک کند و نتایج خوبی را کسب کند.

آنتونیو کونته، درباره پیشرفت ادن آزار گفت‌: «من فکر می‌کنم او باید روند خود را ادامه دهد و هیچ وقت سیر نشود. او پتانسیل‌ و ظرفیت بسیار خوبی دارد و باید این پتانسیل‌ و ظرفیت خوب خود را در زمین مسابقه نشان دهد. ما همه از توانایی‌های بالای آزار آگاهی داریم و می‌دانیم که او چه کیفیت خوبی دارد. متاسفانه فصل گذشته برای اِدن خوب پیش نرفت و همین باعث شد او از نظر اعتماد به نفس کمی دچار افت شود ولی رفته رفته توانسته خودش را باز یابد. او حالا بار دیگر در حال تبدیل شدن به ستاره جهانی است.»

سرمربی ایتالیایی چلسی در ادامه در مورد بازی امشب برابر اورتون اظهار داشت: «ما کاری به شرایط خودمان در جدول رده‌بندی نداریم و به بازی با اورتون به عنوان یک دیدار مجزا فکر می‌کنیم. هنوز زمان می‌خواهم تا فلسفه مربیگری‌ام را در چلسی پیاده کنم. برای این کار به تلاش دسته جمعی بازیکنانم نیاز دارم. خوشبختانه در هفته‌های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده‌ایم و از این بابت خوشحالیم. بازی با اورتون نیز دیدار دشواری برای ما خواهد بود. به خوبی حریف را آنالیز کردیم و می‌دانیم که آنها چه کیفیت خوبی در خط دفاع و حمله دارند. گل زدن به اورتون به هیچ وجه کار آسانی نیست. باید تلاش کنیم تا سه امتیاز این مسابقه را در خانه کسب کنیم.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *