آقای خاص در راه سری آ

مدیران باشگاه اینتر می خواهند سال بعد سکان هدایت این تیم را به آقای خاص بسپارند.

ورزش تودی: مسئولان باشگاه اینتر که هفته گذشته فرانک دی‌بوئر را تنها پس از ۱۴ بازی که هدایت این تیم را بر عهده داشت از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کردند، به دنبال یافتن گزینه‌ای مناسب برای هدایت نراتزوری هستند.
گفته می‌شود مارسلینو، سرمربی پیشین ویارئال پس از ملاقات شب گذشته‌اش با سران باشگاه اینتر حالا شانس بیشتری نسبت به استفانو پیولی، سرمربی پیشین لاتزیو برای نشستن روی نیمکت نراتزوری دارد. این در حالی‌ست که از فرانچسکو گویدولین، ویتور پریرا و گاس هیدینک به عنوان کاندیداهای دیگر مربیگری اینتر یاد شده است.

روزنامه ایتالیایی «توتو اسپورت» در این رابطه گزارش داد که اینتر برنامه بازگردان ژوزه مورینیو به این باشگاه را در تابستان ۲۰۱۷ دارد. آقای خاص در سال ۲۰۱۰ بود که با آبی‌وسیاه‌پوشان شهر میلان فاتح سه‌گانه قهرمانی اروپا و ایتالیا (لیگ قهرمانان اروپا، سری‌آ و جام حذفی ایتالیا شد.

این روزنامه مدعی شده که مورینیو نمی‌تواند با شرایط موجود اوضاع منچستریونایتد را تغییر دهد و در طرف دیگر اینتر هم قادر به یافتن مربی که پروژه‌های طولانی مدت داشته باشد، ندارد، از این‌رو مورینیو و اینتر در تابستان آینده می‌توانند دوباره به هم برسند.

آقای خاص هرگز علاقه‌اش به اینتر را پنهان نکرده و این را در بازدید چند ماهه گذشته‌اش از ورزشگاه سن‌سیروی شهر میلان می‌شد فهمید. البته او تنها کسی نیست که بحث بازگشتش به اینتر مطرح است و رسانه‌های ایتالیایی از دیگو سیمئونه، سرمربی موفق اتلتیکومادرید هم برای حضور دوباره در این تیم نام برده‌اند که بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۹ برای نراتزوری بازی می‌کرد.

مورینیو قراردادی سه ساله با منچستریونایتد دارد و به نظر می‌رسد مسئولان این باشگاه انگلیسی در صورت نتیجه نگرفتن آقای خاص با این تیم در فصل جاری، حداقل یک فصل دیگر او را حمایت کنند.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *