اختلاف سران اینتر برسر جانشینی دی‌بوئر

اختلاف مالکان و مدیران باشگاه اینتر برسر انتخاب جانشین دی بوئر رسما علنی شده است.

ورزش تودی: در اتفاقی غیرمنتظره، باشگاه اینتر مارسلینو، سرمربی پیشین تیم فوتبال ویارئال را به عنوان گزینه نخست خود برای جانشینی فرانک دی‌بوئر انتخاب کرده است. اینتر دوشنبه هفته گذشته دی‌بوئر را اخراج و استفانو وکی، سرمربی تیم جوانان باشگاه را به عنوان جانشین موقت او منصوب کرد. پس از برکناری دی‌بوئر از استفانو پیولی به عنوان گزینه اصلی جانشین سرمربی هلندی پیشین نراتزوری یاد می شد اما ظاهراً گروه سرمایه‌گذاری چینی «سونینگ» تغییر موضع داده و مارسلینو را انتخاب و حتی با او جلسه‌ای هم برگزار کرده است.

اینتری‌ها که تجربه و جایگاه پیولی را برای خارج کردن نراتزوری از بحران ناکافی دانسته‌اند، تعدادی از نمایندگان خود را به اسپانیا فرستاده‌ بودند تا اقدامات اولیه را برای آغاز مذاکرات انجام دهند و روز گذشته جلسه‌ای میان طرفین در هتلی در شهر میلان برگزار شده است.

مارسلینو هنگام خروجش از هتل به سؤالات خبرنگاران پاسخ نداد اما به آنها لبخندی زد و گفت: «به زودی شما را می‌بینم.»

در همین حال نشریه اسپانیایی مارکا گزارش کرده است که روند مذاکرات اینتر با مارسلینو خوب پیش رفته است و طرفین پس از توافق در مورد کلیات کار، اکنون در حال مذاکره درباره جزئیات قراردادشان هستند.

از جمله توافق‌هایی که گفته می‌شود میان اینتر و مارسلینو صورت گرفته این بوده است که او یک دستیار ایتالیایی داشته باشد تا بتواند به سرمربی پیشین زیردریایی زرد برای ایجاد ارتباطی بهتر با بازیکنان کمک کند.

شبکه‌های مدیاست پرمیوم و اسکای اسپورت ایتالیا نیز اعلام کرده‌اند که مارسلینو در صدر گزینه‌های هدایت اینتر قرار گرفته‌اند. این شبکه‌ها همچنین از وجود اختلاف میان گروه سونینگ به عنوان مالک و پیرو اوسیلیو و جووانی گاردینی، مدیران اجرایی باشگاه برای انتخاب جانشین دی‌بوئر خبر داده‌‌اند.

طبق گزارش این دو شبکه، در حالی که مالکان باشگاه به گزینه‌هایی مانند مارسلینو یا گاس هیدینک فکر می‌کند، مدیران باشگاه به استخدام پیولی رغبت بیشتری دارند.

گفته می‌شود که مارسیلنو ۲۴ ساعت دیگر در اینتر خواهد بود تا به مذاکراتش با این تیم ادامه دهد و انتظار می‌رود که فردا نام سرمربی جدید اینتر اعلام شود.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *