برگزاری مسابقات دوومیدانی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور

رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولین از برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور با حضور نمایندگان همه استان‌ها خبر داد.

ورزش تودی: به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، علی اصغر هادی‌زاده گفت: مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای 27 و 29 مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور نمایندگان همه استان های کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: رقابت‌های بخش بانوان با حضور 180 ورزشکار برگزار می‌شود و شرکت کنندگان 26 مهر ماه وارد محل برگزاری مسابقات می‌شوند و پس از انجام رقابت‌ها که روز 27 خواهد بود، 28 مهر ماه تهران را ترک می‌کنند. در بخش مردان نیز 220 نفر اعلام آمادگی کرده‌اند که این نفرات نیز 28 وارد تهران می‌شوند و پس از برگزاری مسابقات که روز 29 است، 30 مهر ماه از تهران خواهند رفت.

رئیس انجمن دوومیدانی خاطر نشان کرد: بر اساس فاکتورهایی همچون سابقه حضور در مسابقات قبلی و نتایج کسب شده، به استان‌ها ظرفیت مشخصی داده شده و این ظرفیت در بخش آقایان از 6 تا 10 نفر و در بخش بانوان از 4 تا 6 نفر برای هر استان متغیر است. قطعا اگر این سهمیه تعیین نشده بود، شاهد حضور نفرات بیشتری در مسابقات بودیم.

هادی‌زاده گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقاتی چون رقابت‌های جهانی لندن، مسابقات کشورهای اسلامی و رویدادهای دیگر، در رقابت‌های قهرمانی کشور نگاه ویژه‌ای به ورزشکاران خواهیم داشت تا از میان نفرات برتر و استعدادهای کشف شده، افرادی را به تیم های ملی جذب کنیم، البته برای هر رویداد برون‌مرزی، قطعا مسابقات انتخابی خواهیم داشت اما برای انتخاب اولیه افراد، مسابقات قهرمانی کشور مد نظر کادر فنی تیم‌های ملی و انجمن خواهد بود.

رقابت‌های دوومیدانی جانبازان و معلولین قهرمانی کشور در روزهای 27 و 29 مهر ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *