جدایی ساکت را از شما شنیدم/اخباری هم شانس بازی دارد

کارلوس کی روش می گوید بحث دروازه‌بانی مهمترین دغدغه وی در بازی با سوریه است.

ورزش تودی: کارلوس کیروش که صبح امروز (یکشنبه) از امکانات ورزشگاه گسترش فولاد تبریز بازدید کرد در نشستی خبری گفت: علیرضا بیرانوند مطمئناً در اردوی مالزی همراه ما نیست، اما امیدواریم وحید امیری بتواند در بازی مقابل سوریه برای تیم ملی بازی کند.
کیروش در این خصوص گفت: شرایط این دو بازیکن متفاوت است. باتوجه به مصدومیتی که بیرانوند با آن مواجه شده، نمی‌توانیم در خصوص اعزام او به مالزی برای بازی با سوریه حتی فکر کنیم، اما درباره امیری پس از جلسه امروز تصمیم‌گیری خواهیم کرد.
سرمربی تیم ملی در خصوص جدایی محمدرضا ساکت از تیم ملی نیز گفت: من تعجب می‌کنم که ساکت از تیم ملی جدا شده و برای اولین بار این مسئله را می‌شنوم. من راجع‌به این مسئله اطلاعی ندارم و از این بابت تعجب می‌کنم.
کیروش درباره محمدرضا اخباری، دروازه‌بان تیم تراکتورسازی که در تیم ملی حضور دارد و اینکه آیا او در بازی با سوریه در ترکیب قرار می‌گیرد یا نه، گفت: در این خصوص در روز بازی تصمیم می‌گیرم. یکی از دغدغه‌های ما بحث دروازه‌بانی خواهد بود، اما از حالا زود است که در این باره تصمیم بگیریم. تصمیم‌گیری در این باره را در زمان مناسب انجام خواهیم داد.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *