خط حمله لیورپول توقف‌ناپذیر است

کاپیتان لیورپول از بازیکنان خط حمله تیمش تمجید کرد.

ورزش تودی: لیورپول با داشتن فیلیپه کوتینیو، روبرت فیرمینو و سادیو مانه در خط حمله‌اش در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر انگلیس است، بازیکنانی که نقش پررنگ در به ثمر رسیدن ۳۰ گل تیم‌شان در ۱۱ بازی این فصل لیگ برتر داشته‌اند.

جردن هندرسون در تمجید از سه مهاجم خط حمله سرخپوشان مرسی‌ساید گفت: «کوتینیو، فیرمینو و مانه بازیکنانی در سطح کلاس جهانی هستند. آنها درک خوبی از بازی دارند و این ‌تنها منوط به کارهای هجومی نمی‌شود، آنها همچنین تلاش زیادی برای تیم در تحت‌فشار قرار دادن حریف و تصاحب توپ دارند. این سه در کارهای دفاعی هم به تیم کمک می‌کنند. کوتینیو، فیرمینو و مانه فوق‌العاده هستند و وقتی به سمت دروازه حریف هجوم می‌برند، توقف‌ناپذیرند.»

هندرسون در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: «من این سه بازیکن را هر روز می‌بینم. بازی در کنار آنها واقعاً لذت‌بخش است. این وظیفه ما در خط میانی است که از کوتینیو، فیرمینو و مانه به هنگام حمله حمایت کنیم. به نظرم لیورپول به لحاظ تیمی کیفیت بالایی دارد و در هفته‌های اخیر در خط حمله واقعاً بی‌نظیر بوده‌ایم. آنها در بازی با واتفورد فوق‌العاده بودند، اما به نظرم کل تیم عملکرد خیلی خوبی در آن بازی داشت.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *