درس بزرگی که کیمیا علیزاده به مسئولان ورزش داد+عکس

دارنده نشان برنز تکواندوی المپیک ریو که صاحب قلبی از جنس طلا نیز هست به بسیاری از مسئولان ورزش کشور درس مردانگی و جوانمردی داد.

ورزش تودی: ابوالفضل آرمیده کشتی‌گیر ۱۵ ساله و با استعداد اهل نظرآباد استان البرز ۳ هفته پیش بود که در هنگام تمرینات کشتی به یکباره دچار دل درد شدید شده و از شدت درد به خود می‌پیچد. با انتقال او به بیمارستان پزشکان از شناسایی علت دقیق این درد و ضعف شدید قوای جسمانی او ناتوانند تا اینکه به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل می‌شود و پس از بررسی‌های دقیق و در عین ناباوری مشخص می‌شود او به یک بیماری سخت دچار شده است.

در حالیکه خانواده این ورزشکار در تامین هزینه‌های درمان مستاصل شده‌اند، مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون کشتی و صندوق حمایت از ورزشکاران تاکنون هیچ سراغی از این کشتی‌گیر که فقط ۳ ماه پیش بر سکوی سوم آسیا ایستاده است نگرفته‌اند.

کیمیا علیزاده، بانوی تکواندو کار کشورمان و دارنده نشان برنز المپیک ریو ۲۰۱۶ در اقدامی تحسین برانگیز حمایت خود را از آرمیده اعلام کرد.

%d8%a7%d8%a8%d9%88%d8%a7%d9%84%d9%81%d8%b6%d9%84-%d8%a2%d8%b1%d9%85%db%8c%d8%af%d9%87

این در حالی است که تا این لحظه هیچ کدام از مسئولان فدراسیون کشتی، هیئت کشتی استان، مسئولان اداره کل ورزش و جوانان البرز و مسئولان صندوق حمایت از قهرمانان ورزشی حتی یک سر هم به بیمارستان نزده‌اند تا از وضعیت این کشتی‌گیر مطلع شوند چه برسد به اینکه بخواهند کمک مالی داشته باشند!

دارنده نشان برنز تکواندوی المپیک ریو که صاحب قلبی از جنس طلا نیز هست به بسیاری از مسئولان ورزش کشور درس مردانگی و جوانمردی داد.

با آرزوی سلامتی و بهبودی برای ابوالفضل آرمیده نوجوان کشتی گیر کشورمان

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *