رضوانی: پس از ۲۰ سال واترپلو را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‎کنیم/ هدف‌مان قرار گرفتن بین ۴ تیم نهایی است

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: پس از ۲۰ سال واترپلو را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می‎کنیم و هدف‌مان قرار گرفتن بین ۴ تیم نهایی این مسابقات است.

ورزش تودی: محسن رضوانی در گفت‎وگویی، با اشاره به اینکه بیش از 20 سال است که تیم ملی واترپلوی ایران در رقابت‎های قهرمانی آسیا شرکت نکرده، اظهار داشت: این موضوع در زمانی که خودم در تیم ملی واترپلو بازی می‎کردم، رخ می‎داد. همیشه خودمان را درگیر بازی‎های آسیایی می‎کردیم و تلاش مسئولان فدراسیون بر این بود که مسابقات قهرمانی آسیا با حریفان روبه‎رو نشویم.

وی ادامه داد: در این دوره تصمیم گرفته شد تیم ملی واترپلو هم در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند، البته در خصوص شنا هم تقریبا همین موضوع صحت دارد و فکر می‎کنم کشورمان از سال 1996 تا به امروز در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت نکرده بود.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو یادآور شد: به دنبال این هستیم که تیم واترپلوی کشورمان در بین 4 تیم نهایی این مسابقات قرار بگیرد. همچنین در رشته شنا 4 ورزشکار را به مسابقات اعزام می‎کنم که دو ورزشکار رده سنی جوانان و دو شناگر بزرگسال ترکیب این تیم را تشکیل می‎دهند. ضمن اینکه پیش‎بینی از عمکرد شناگران جوان بهبود رکوردهای ملی و از ورزشکاران رده سنی بزرگسال حضور در فینال رشته‎های خود است. در دو رشته 50 متر پروانه و 50 متر قورباغه به دنبال این هدف است.

رضوانی گفت: در رشته شیرجه هم دو ورزشکار را به مسابقات اعزام خواهیم کرد. در کل اعزام این کاروان 19 ورزشکاره پس از سالیان درازی است که رخ می‎دهد، البته فراموش نشود هدف کوتاه مدت ما در هر سه رشته خصوصا در واترپلو درخشش در بازی‎های آسیایی اندونزی است.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *