رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است

هافبک آلمانی آرسنال عقیده دارد رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است.

ورزش تودی: کریستیانو رونالدو قرارداد خودش را تا سال ۲۰۲۱ با رئال‌ مادرید تمدید کرد تا با حضورش در این تیم ادامه بدهد. بعد از این اتفاق خیلی از هم تیمی‌های فعلی و سابق رونالدو به او تبریک گفتند.
در این بین مسوت اوزیل که با رونالدو در رئال مادرید همبازی بود و اکنون در تیم آرسنال بازی می‌کند، به تمجید از کریس پرداخت و گفت‌: «از بازی در کنار او لذت بردم چراکه باعث شد فوتبال من در کنار او بهتر شود و پیشرفت کنم. خوش شانس بودم که سه سال در کنار یکی از بهترین‌ بازیکنان تاریخ بازی کردم. رونالدو پسر خوب و دوست خوب من است. البته که همکاری خوبی در رئال‌ مادرید داشتم و پاس گل‌های خوبی را نیز برایش فراهم کردم و او خیلی از موقعیت‌ها استفاده کرد. بازی در کنار رونالدو آسان است. او نیاز به پاس‌های زیادی برای گلزنی ندارد حتی اگر در یک بازی با او دو پاس می دادم، او هر دو را تبدیل به گل می‌کرد. رونالدو بازیکن فوق‌العاده‌ای‌ست و من از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ یاد می‌کنم.»

رونالدو در این فصل عملکرد انتقادآمیزی در رئال‌ مادرید داشته و از نظر گلزنی نسبت به فصول قبل خود دچار افت شده است. با این حال اوزیل به این اعتقادات واکنش نشان داد و گفت‌: «رونالدو بازیکن سخت‌کوشی است و خیلی تلاش می‌کند. فوتبالیستی مثل او ندیدم. اولین بازیکنی‌ست که به تمرینات تیم می‌آید و آخرین بازیکنی هم است که از تمرینات خارج می‌شود. او بسیار بازیکن حرفه‌ای‌ست و همیشه دوست دارد رقابت کند.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *