عصبانیت شدید مورینیو از سوال خبرنگاران در مورد اشتایگر

ظاهرا لجبازی‌های ژوزه ادامه دارد و او قصد ندارد به هافبک آلمانی تیمش به زودی بازی دهد.

ورزش تودی: زلاتان ابراهیموویچ زمانی که به منچستریونایتد پیوست، در همان پنج بازی ابتدایی پنج گل برای این تیم به ثمر رساند، اما او پس از بازی با زوریای اوکراین در رقابت‌های لیگ اروپا یعنی در ۱۱ بازی اخیر در رقابت‌های مختلف تنها موفق به زدن یک گل شده است.
مورینیو درباره مهاجم سوئدی‌اش به خبرنگاران گفت: «ابراهیموویچ به خوبی برای تیم بازی می‌کند. او موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند و موقعیت‌های گلزنی زیادی را هم از دست می‌دهد. زلاتان در بازی با استوک‌سیتی، لیورپول، چلسی و برنلی موقعیت‌های گلزنی زیادی را به هدر داد، اما با این حال او بازیکنی شگفت‌انگیز، پرتحرک، سختکوش و در خدمت تیم است. ایبرا شگفت‌انگیز است. رفتار او همیشه فوق‌العاده بوده. زلاتان همیشه بازیکنی متعهد است و اصلاً مشکلی وجود ندارد.»

وقتی از آقای خاص در مورد احتمال بازی کردن هافبک آلمانی سرخپوشان منچستر در بازی مقابل سوانزی پرسیده شد، او که ظاهراً این سؤال به مذاقش خوش نیامد، عنوان کرد: «خیر، او بازی نخواهد کرد، چون این من هستم که تصمیم می‌گیرم و تصمیمم این است که او بازی نکند. هنوز خیلی زود است که شواین‌اشتایگر بازی کند. او تازه سه چهار روزی می‌شود که با تیم تمرین می‌کند. باستین هنوز آماده بازی در این سطح نیست.»

 

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *