قهرمان مسابقات جهنم در قفس زنان+عکس

در مسابقات جهنم در قفس زنان در ماساچوست، شارلوت با شکست ساشا بانکس مجددا نام خود را در تاریخ این مسابقات جاویدان کرد.

ورزش تودی: جهنم در قفس یا هِل این اِ سِل، یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه‌ای می‌باشد که توسط کمپانی دبلیو دبلیو ای تهیه می‌شود و این دوره اش هم در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۶ در مجموعه ورزشی تی‌دی گاردن شهر بوستون ایالت ماساچوست برگزار شد. این هشتمین دوره از برگزاری این رویداد بود که شارلوت و ساشا بانکس، دو زن جوان و با استعداد کشتی کج جهان برای رویارویی در مسابقات، داخل قفس قرار گرفتند.

مسابقه جهنم درون یک قفس (Hell in a Cell) یکی از مسابقات ویژه کمپانی WWE می‌باشد که در قفسی بدون راه فرار انجام می‌شود. راه‌های پیروزی در این مسابقه پین کردن و تسلیم کردن حریف می‌باشد. استفاده از هر وسیله در این مسابقه مجاز است و قانون رد صلاحیت (DQ) در این مسابقه وجود ندارد.

اشلی الیزابت فلیر ( شارلوت ) کشتی‌گیر حرفه‌ای آمریکایی است. وی دختر کشتی گیر سابق، ریک فلیر و خواهر دیوید و رید فلیر می‌باشد.

%d8%b4%d8%a7%d8%b1

ساشا بانکس، کشتی کج کار جذاب آمریکایی با اینکه در مسابقه اخیر کشتی کج زنان در لس آنجلس موفق به شکست شارلوت و دریافت کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای شده بود اما در این مسابقه شکست مقابل شارلوت را پذیرفت.

شارلوت سال گذشته نیز در مسابقات جهنم در قفس سال ۲۰۱۵ مقابل نیکی بِلا به پیروزی رسیده بود. قهرمانان مسابقات جهنم در قفس زنان هیچ گاه درتاریخ فراموش نخواهند شد. شارلوت با پیروزی در این مبارزه مجددا نام خود را در تاریخ مسابقات جهنم در قفس جاویدان کرد.

%d8%b4%d8%a7%d8%b11

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *