ماشین گلزنی منچسترسیتی جایی نمی رود

هافبک منچسترسیتی می گوید شک ندارد که سرخیو آگوئرو در منچسترسیتی می‌ماند و شایعاتی که درباره جدایی او از این تیم به خاطر نیمکت‌نشینی‌های اخیرش وجود دارد، بی‌پایه و اساس است.

ورزش تودی: پس از نیمکت‌نشین شدن آگوئرو در بازی سه هفته پیش تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا اخباری منتشر مبنی براینکه پپ گواردیولا، سرمربی من‌سیتی اعتقادی به استفاده از مهاجم نوک تخصصی ندارد و ترجیح می‌دهد با مهاجم نوک کاذب بازی کند. به همین دلیل شایعاتی شکل گرفت حاکی از آنکه احتمالاً سرخیو آگوئرو مجبور خواهد شد ورزشگاه اتحاد را ترک کند. آگوئرو البته پس از آن بازی دوباره به ترکیب اصلی من‌سیتی برگشت و شب گذشته نیز یکصدو‌پنجاهمین گلش را برای منچسترسیتی در تساوی یک بر یک برابر میدلزبورو به ثمر رساند.

گوندوغان درباره شایعه جدایی آگوئرو از منچسترسیتی گفت: «من فکر می‌کنم که آگوئرو اینجا می‌ماند. در واقع از این بابت شک ندارم. سرخیو برای ما بازیکنی بی‌نهایت مهم است. او اگرچه در بازی ما برابر لیگ قهرمانان گلزنی نکرد اما سخت تلاش کرد، بسیار دوید و سعی کرد حفظ توپ کند. او بازیکن بسیار خوبی‌ست. من در بورسیا دورتموند فرصت بازی در کنار مهاجمی مانند روبرت لواندوفسکی را داشتم و حالا در منچسترسیتی در کنار سرخیو بازی می‌کنم.»

او درباره تفاوت‌های میان آگوئرو و لواندوفسکی اظهار داشت: «خب لواندوفسکی بلند قامت‌تر است، اما هردوی آنها بسیار قوی هستند و می‌توانند حفظ توپ کنند. سرخیو یک ماشین گلزنی‌ست. منظورم این است که اگر او موقعیت گلزنی داشته باشد، بین ۹۰ تا ۹۵ درصد آن موقعیت را به گل تبدیل می‌کند. وقتی شما می‌دانید که در تیم‌تان چنین بازیکنی دارید، آن وقت می‌دانید که همیشه می‌توانید روی گلزنی تیم‌‌تان حساب کنید.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *