مشکلی با بارسایی ها ندارم

رئیس سازمان لیگ اسپانیا تاکید کرد مشکلی با تیم بارسلونا ندارد.

ورزش تودی: اظهارات ماه گذشته خاویر تباس درباره رفتار بازیکنان بارسلونا در بازی خارج از خانه‌شان برابر والنسیا که در آن از شاگردان لوئیس انریکه به خاطر درگیری‌شان با هواداران تیم میزبان انتقاد کرد، این شائبه را به وجود آورد که رئیس سازمان لیگ اسپانیا با مدافع عنوان قهرمانی لالیگا خصومت دارد.
او اما این موضوع را تکذیب و تأکید کرد که درباره‌اش سوءتفاهماتی شکل گرفته است. تباس که روز گذشته در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال اسپانیا در سال ۲۰۱۶ از سوی نشریه مارکا، جایزه «خارکه – پوئرتا» را به پاس تلاش‌هایش برای مبارزه با خشونت در فوتبال دریافت کرد، گفت: «من با هیچ باشگاهی مشکل ندارم. بارسلونا هم باشگاهی‌ست که تلا‌ش‌های قابل توجهی را برای ریشه‌کن کردن خشونت در فوتبال انجام داده است.»

تباس افزود: «ماجرای بازی بارسلونا و والنسیا برای من تمام شده، اگرچه هنوز هم درباره آن بازی سوتفاهماتی وجود دارد.»

رئیس ۵۴ ساله سازمان لیگ فوتبال اسپانیا درباره اقداماتی که برای مدیریت خشونت در فوتبال این باشگاهی این کشور انجام داده است، هم تأکید کرد: «همیشه یکسری کارها برای انجام دادن وجود دارد. ما باید گوش به زنگ باشیم. باید از باشگاه‌ها تشکر کنیم. آنها در تبدیل کردن استادیوم‌ها به محلی فوق‌العاده برای لذت بردن از تماشای فوتبال در کنار اعضای خانواده نقش پررنگی داشته‌اند.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *