منچسترسیتی برنامه ای برای قهرمانی در اروپا ندارد

سرمربی منچسترسیتی می‌گویداین تیم برنامه ای برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

ورزش تودی: منچسترسیتی صدرنشین لیگ برتر انگلیس امروز باید در هفته‌ یازدهم این رقابت‌ها در خانه به دیدار میدلزبورو برود. شاگردان گواردیولا در حالی به مصاف تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر می‌روند که با برتری سه بر یک برابر بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا توانستند روحیه بالایی را کسب کنند.

پپ گواردیولا پیش از دیدار تیمش برابر میدلزبورو، گفت‌: «من بازی میدلزبورو در برابر آرسنال را دیدم. متوقف کردن آرسنال در ورزشگاه امارات اصلا کار آسانی نیست. آنها نیمه اول حتی می‌توانستند دو، سه گل هم به آرسنال بزنند. من کارانکا را به خوبی می شناسم. صعود با میدلزبورو به لیگ برتر کار خیلی سختی است که او موفق به انجام آن شد. کارانکا مربی بسیار قابلی است و در میدلزبورو نیز فصل خوبی خواهد داشت.»

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در ادامه معتقد است پیروزی برابر بارسلونا نباید این تصور را به وجود بیاورد که سیتی این فصل مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است: «ما در حد بارسلونا، رئال‌ مادرید، اتلتیکومادرید، یوونتوس و بایرن مونیخ نیستیم. تیم‌هایی که گفتم چندین سال است که مدام در لیگ قهرمانان اروپا هستند، ولی سیتی تازه سه، چهار سال مداوم در لیگ قهرمانان حضور دارد. پیروزی خوبی برابر بارسلونا کسب کردیم و برای صعودمان خیلی مهم بود، ولی ما هنوز در ابتدای راه هستیم و حرف از قهرمانی در اروپا خیلی زود است. وقتی برابر تیم‌های خوبی مثل بارسلونا بازی می‌کنید، فرصت خوبی در اختیار شماست تا پیشرفت کنید و بدانید که در کجای کار قرار گرفته‌اید. این پیروزی برای هواداران بسیار مهم بود و همین طور برای باشگاه، ولی باید کارمان را ادامه دهیم و به فکر قهرمانی در اروپا نباشیم.»

با عذرخواهی یحیی توره و مدیر برنامه‌هایش این هافبک ساحل عاجی به تمرینات سیتی اضافه شد و حالا شانس بازی برای سیتی زن‌ها را پیدا کرده است. گواردیولا درباره این موضوع گفت‌: «من با توره صحبت کردم و درگیری‌ها به پایان رسیده است. البته جلسه ما محرمانه بود. برای سیتی خبر خوبی است و از بازگشت توره به تیم استقبال می‌کنیم. من او را به خوبی می شناسم.»

 

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *