مهاجم ایتالیایی به دنبال قهرمانی در لیگ فرانسه

مهاجم ایتالیایی نیس امیدوار است آخر فصل بتوانند جام قهرمانی را بالای سر ببرند.

ورزش تودی: ماریو بالوتلی بعد از این که دوران ضعیفی در لیورپول داشت، مدتی بدون تیم بود تا این که به تیم نیس پیوست. او در این تیم فرانسوی عملکرد خوبی از خود ارائه داد و اکنون در صدر جدول لیگ فرانسه و بالاتر از موناکو و پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است.
بالوتی درباره حضور در نیس گفت‌: «نیس تیم خیلی خوبی‌ست. حتی بدون من؛ آن‌هم به این خاطر که هر وقت من بازی نکردم نیز تیم به پیروزی رسیده. از حضور در نیس خوشحالم. برای من این افتخار است که پیراهن این تیم را بر تن کنم. دوست دارم روند گلزنی‌ام را در نیس ادامه بدهم. مطمئن باشید توانایی قهرمانی در لیگ را داریم ولی حفظ صدرنشینی تا هفته‌ پایانی بسیار دشوار است. تا به حال یازده بازی را برگزار کردیم. بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی‌ مانده.»

بالوتلی ادامه‌ داد: «تمام بازیکنان این فصل نیس، باکیفیت و خوب هستند. تحت تاثیر بازی السانه پلی قرار گرفتم و فکر می‌کنم که او در آینده بازیکن بهتری شود. او مهاجم خیلی خوب و گلزنی‌ست. همچنین با ژان سری نیز هماهنگی خوبی پیدا کردم. استعدادهای خیلی خوبی در تیم ما وجود دارد. در این فصل اهداف بزرگی در سر داریم و می‌خواهیم به قهرمانی برسیم. هدفم این است که بعد از مدتی که از سطح اول فوتبال دور بودم، همراه با نیس بتوانم قهرمانی در لیگ فرانسه را تجربه کنم. اکنون با تجربه‌تر شدم. باید تاکید کنم ۶۰ درصد آمادگی دارم و می‌توانم بهتر از این شوم. قبل از این که به لیگ فرانسه بیایم، تصور می‌کردم این لیگ آسان باشد ولی فهمیدم لیگ فرانسه یکی از سخت‌ترین لیگ‌های اروپاست. البته با لیگ‌های همچون ایتالیا و انگلیس فاصله دارد.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *