مهاجم رئال بالاخره به سیم آخر زد

مهاجم گلزن کهکشانی ها می گوید از قهرمان تعویضی بودن خسته‌ شده‌ام.

ورزش تودی: با زدن شش گل در شش بازی اخیر رئال مادرید، آلوارو موراتا توانسته خودش را در جایگاه گلزنی قابل اتکا برای کهکشانی‌ها ثابت کند، اما با این حال همچنان کریم بنزما آن مهاجمی است که زین‌الدین زیدان، سرمربی رئالی‌ها ترجیح می‌دهد در ترکیب اصلی این تیم قرار دهد مگر اینکه این مهاجم فرانسوی مصدوم یا ناآماده باشد تا مانند بازی روز گذشته‌ی کهکشانی‌ها، موراتا از ابتدای بازی به میدان برود.

نیمکت‌نشینی موارتا در شرایطی که عملکرد و آمار گلزنی او در این فصل به مراتب بهتر از بنزما بوده نه تنها برای خیلی از هواداران رئال مادرید و رسانه‌ها سؤال‌برانگیز است بلکه نارضایتی او را هم در پی داشته است.

او که دیروز هم گل سوم پیروزی ۳ بر صفر رئال مادرید را برابر لگانس به ثمر رساند، گفت: «من از قهرمان تعویضی بودن خسته شده‌ام، همین‌طور از همه سؤالاتی که درباره زمان حضورم در میدان پرسیده می‌شود، اینکه چرا به من فرصت بازی در ترکیب اصلی داده نمی‌شود و اینکه چرا احوالم این‌طور است. من بازیکنی در خدمت تیم هستم و خوشحالم که برای رئال مادرید بازی می‌کنم.»

موراتای ۲۴ ساله در جریان بازی روز گذشته تیمش برابر لگانس بارها مورد خطا واقع شد، اما حاضر نشد از متئو لاهوس داور بازی شکایت کند.

موراتا در این باره افزود: «لگانس تیمی است که فیزیکی بازی می‌کند و این بار هم روی من تکل‌های زیادی صورت گرفت. فوتبال همین است. قضاوت کردن کار سختی است. لاهوس هم کارش را خوب انجام داد.»

با وجود آمار خوب گلزنی‌اش در این فصل، موراتا تأکید کرد هنوز فراموش نکرده که برترین گلزن تیمش چه کسی است: «کریستیانو ماشین گلزنی است که می‌تواند در یک بازی پنج گل بزند. او به نظر من بازیکنی بزرگ و در دنیا بهترین است.»

مهاجم پیشین یوونتوس در پایان به بازی‌های سختی که پس از وقفه یک هفته‌ای لالیگا برای برگزاری بازی‌های ملی در انتظار تیم اوست، اشاره کرد. اولین بازی سخت کهکشانی‌ها پس از این وقفه، دربی مادرید است.

موراتا درباره آن بازی گفت: «دربی‌های مادرید از آن دسته بازی‌هایی هستند که نتیجه‌اش می‌تواند در سرنوشت قهرمانی‌تان در لیگ تأثیرگذار باشد. بازی بسیار سختی در انتظارمان است، اما ما تیمی قوی هستیم و امیدواریم که کارمان را خوب انجام دهیم.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *