یوونتوس در پی خامس

یک نشریه معروف ایتالیایی مدعی شده سران باشگاه یوونتوس به دنبال انتقال خامس به بانوی پیر هستند.

ورزش تودی: اظهارات اخیر خامس رودریگس درباره کم بودن دقایق حضورش در ترکیب رئال‌ مادرید و اینکه نمی‌‌خواهد در تیم زیدان صرفاً نقش یک نیمکت‌نشین را ایفا کند، سبب شکل گرفتن موج جدید از شایعات درباره این هافبک کلمبیایی شده است.
رودریگس از ابتدای فصل تاکنون جایی در برنامه‌های زین‌الدین زیدان نداشته و اوضاعش با زمانی که کارلو آنچلوتی هدایت کهکشانی‌ها را عهده‌دار بود، زمین تا آسمان فرق دارد. همین موضوع سبب شده که نشریه ایتالیایی کوریره دلواسپورت ادعا کند که خامس در بازار نقل‌و‌انتقالات ماه ژانویه راهی تورین می‌شود.

اظهارات اخیر زیزو در یکی از کنفرانس‌های خبری‌اش مبنی براینکه به هیچ وجه حاضر نیست منافع خامس را به منافع تیم ترجیح دهد، نشانه‌ای از احتمال عدم تغییر وضعیت این بازیکن ملی‌پوش در آینده‌ای نزدیک حمایت داشت و به این ترتیب احتمال جدا شدن او از سفیدپوشان مادرید شاید آنقدرها هم بعید نباشد.

از طرفی خط میانی یوونتوس که این فصل عملکرد ضعیفی داشته به شدت مترصد جذب جانشینی برای پل پوگباست و خامس گزینه خوبی برای این کار است. البته این اولین باری نیست که بانوی‌پیر برای خرید خامس تمایل نشان می‌دهد.

رابطه میان فلورنتینو پرس‌، رئیس باشگاه رئال مادرید و همتای ایتالیایی‌اش در یوونتوس، جوزپه ماروتا هم خوب است که این هم فاکتور دیگری‌ست که احتمال انتقال خامس به تورین را افزایش می‌دهد.

ادعای کوریره درمورد پیوستن خامس به یوونتوس در شرایطی‌ست که بانوی پیر برای عقد قرارداد با اکسل ویتسل، هافبک بلژیک زنیت در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد به توافق رسیده است.

بزرگ‌ترین مانعی که بر سر انتقال خامس به تورین وجود دارد، محرومیت یکساله باشگاه‌ رئال مادرید از خرید بازیکن جدید توسط فیفاست که فروش بازیکنی مانند او را سخت می‌کند. محرومیت کهکشانی‌ها به احتمال فراوان از ابتدای سال ۲۰۱۷ آغاز می‌شود و این تیم را تا ماه ژانویه سال آینده از خرید بازیکن باز می‌دارد.

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *