۳۰ سال با انتقادات زندگی کرده‌ام

سرمربی رئال‌مادریدمی گوید هر انتقادی از او و تیمش شود می پذیرد.

ورزش تودی: زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا تیم فوتبال رئال‌مادرید برابر لگانس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، راجع به انتقاداتی که از عملکرد تیم او در بازی هفته گذشته در لیگ قهرمانان اروپا برابر لژیا ورشو صورت گرفته، گفت: «همیشه یک‌سری انتقادات وجود خواهد داشت. تنها چیزی که من می‌خواهم، فراموش کردن آن بازی‌ست، چون بازی عجیبی بود. من ۳۰ سال با انتقادات زندگی کرده‌ام. الان هم سعی خواهم کرد که نقاط ضعف تیمم را برطرف کنم، نه هیچ چیز دیگر.»
زیزو افزود: «ما باید پیشرفت کنیم و این کاملاً مشخص است، اما من نمی‌خواهم بهانه بیاورم. در فاز دفاعی ضعف‌هایی داریم که باید برطرف شوند. این‌ انتقادات هم بخشی از فوتبال هستند که نه من نه بازیکنانم دوستش نداریم. در باز شدن دروازه یک تیم نه‌فقط مدافعان بلکه همه اعضای تیم مقصرند، پس این یعنی که همه ما باید بازی‌مان را بهتر کنیم و در بازی بعدی سعی کنیم که گل نخوریم.»

زیدان درباره غیبت کریم بنزما در بازی برابر لگانس و نیز بازگشت مودریچ به ترکیب کهکشانی‌ها عنوان کرد: «مودریچ با ماست و برنامه‌‌ام این است که او را برای دقایقی به میدان بفرستم. ببینیم چه می‌شود. مهمترین چیز برای من این است که او سلامت باشد و ریکاوری‌اش را به‌طور کامل انجام دهد. بنزما اما بازی نخواهد کرد و دلیلش دردی‌ست که از زمان بازی برابر لژیا ورشو احساس می‌کرد. ما متوجه مصدومیت او شده‌ایم اما هنوز دقیقاً نمی‌دانیم که میزان آسیب‌دیدگی او چقدر است.»

تداوم نیمکت‌نشینی خامس رودریگس در رئال‌مادرید موضوع دیگری بود که سرمربی فرانسوی سفیدپوشان مادرید به آن اشاره داشت. او در این باره تأکید کرد: «من در تلاشم تا به تمام اعضای تیمم نشان بدهم همه آنها برای من مهم هستند. خامس از سایرین کمتر بازی کرده اما برنامه من در مورد او هم مانند سایرین است. به‌نظر من خامس برای تیم ما بازیکن مهمی‌ست. می‌دانم که او دوست دارد بیشتر از این بازی کند و این چیزی‌ست که همه می‌خواهند اما من قصد ندارم برنامه‌هایم را تغییر دهم.»

دکمه اشتراک گذاری تلگرام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *